55kg-54kg-53kg-52kg-51kg-50kg-49kg-48kg

..............váha pujde dolu, jasný?????

Spalující cviky

25. července 2009 v 9:46 | Payn |  cviky♥♥
70 kalorií během 5 minut: naše účinné posilování probudí váš metabolismus a zbaví vás nadbytečných kilogramů!

1) VÁHA
A)Postavte se rovně. Horní polovinu těla nakloňe dopředu. Paže natáhněte dozadu, souběžně s tělem. Dlaně jsou otočeny nahoru. Nohy lehce pokrčte. Levou nohu postavte na špičku za pravou. Dívejte se na zem.
B)Švihněte pažemi směrem dopředu. Levou nohu natáhněte dozadu - paže, horní polovina těla a noha tvoří linii. Návrat do pozice A. Dále pokračujte s rychlým střídáním. 10x na každou stranu.
2) SKOKY DO STRAN
A) Postavte se rovně. Pravou nohou se silně odražte od podlahy a udělejte velký skok směrem doleva. Při doskoku pokrčte levé koleno a pravou nohu přitáhněte k tělu.
B) Z této pozice hned zase skočte doprava. Doskočte na pravou nohu. Lehce ji pokrčte a přitáhněte levou nohu. Opakujte 30x tak, že rychle skáčete sem a tam.
3) TURBOKROK
A) Postavte se rovně s nohama u sebe. Pravou nohou udělejte velký výpad směrem doprava dozadu. Pravou paží švihněte dopředu a levou sychronně dozadu. Zároveň hlavu mírně otáčejte doprava.
B) Pravou nohou se zase postavte vedle levé. Udělejte výpad levou nohou. Opakujte 30x na každou nohu. Dávejte přitom pozor na to, aby byl pohyb plynulý a bez přestávek.
4) BĚH A SKOK
A) Volně běhejte na místě. Zároveň do rytmu kmitejte pažemi. Počítejte do deseti.
B) Postavte se s nohama u sebe. Skrčte se do hlubokého podřepu, abyste získala švih, nohy natáhněte a silně se odražte nahoru. Paty ve skoku přitáhněte k hýždím. Měkce doskočte zpátky na zem s pérováním v kolenou. Dále běhejte na místě, než napočítáte do deseti. Celý průběh opakujte nejméně 5x.
TIP! : Pro nejlepší výsledek absolvujte cvičení pro spalování tuků nejméně 3x týdně. V tyto dny si udělejte vždy 3 ,,energetické rychlovky" : ráno, v poledne a večer. Pohyby by měly být vemi dynamické s velkým napětím těla.
zdroj:
www.be-thin.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mandy Mandy | Web | 25. července 2009 v 12:12 | Reagovat

To vyzkouším taky xD Super že to tady je protože nutně potřebuju nějaké nové cviky ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama