55kg-54kg-53kg-52kg-51kg-50kg-49kg-48kg

..............váha pujde dolu, jasný?????

Březen 2010

31.3.

31. března 2010 v 15:10 | Payn |  jídelníček♠
snídaně: mysli+mléko+2 mrkvičky svačina:jablko obed:2 buchty, trochu polívky, bílá káva

29.3.

29. března 2010 v 19:15 | Payn |  jídelníček♠
snídaně:  zelená paprika, rajče, jogurt
oběd: suchý rohlík,croisant
svačina: jablko
večeře: nízkotučné musli s mlékem

ještě hudně pít- to musím vylepšit...a taky pohyb, vůbec se nehýbu :-(
 jinak myslím, že dnešek je docela vydařený...taky mě to stálo hrozně práce :-)

23.3.

23. března 2010 v 18:01 | Payn |  jídelníček♠
JÍDELNÍČEK

POKRMNÁPOJENERGIE
SNÍDANĚ4 plněné toustyKáva

SVAČINANicHořký čaj 0.75l

OBĚDVločková kaše, jablkoČaj 0.25l

SVAČINANic


VEČEŘEBramborové plackyHořký čaj l

OSTATNÍHrst oříšků v čokoládě


POHYBNějaký cvičení


ENERGIE CELKEM16.3.

16. března 2010 v 17:15 | Payn |  jídelníček♠
své jídelníčky se sem stydím psát, teprve se jen pokouším o dietu, ale nejde mi to....musím se překonat:
JÍDELNÍČEK
POKRMNÁPOJENERGIE
SNÍDANĚjogurt , jablkokáva
SVAČINAsušenky-půlka balení :-(neslazený čaj
OBĚDbuchta (2 kousky)mléko
SVAČINAlupínky s mlékem
VEČEŘE
no je to fakt hnus, tak snad aby ste viděli, jak jím, když se nedokážu hlídat.....

sedmero myšlenek

14. března 2010 v 9:40 | Payn |  tipy♥a♥triky
Myšlenka č. 1: "Když už jsem si dal/a smažák, mohu si dát i hranolky."
  • Pokud uvažujete stylem: stejně jsem se provinil/a proti zdravé stravě, tak už je to jedno, děláte velkou chybu.
Myšlenka č. 2: "Dám si jen tento jeden koláček/chips/chlebíček."
  • Jeden koláček, chlebíček nebo jakákoli další chuťovka se může snadno zvrtnout v tisíc a víc kalorií, pokud se nedokážete ovládat a spořádáte jich celý tác.
Myšlenka č. 3: "Partnerovi se nelíbí moje postava, tak bych asi měla začít cvičit."
  • Jestliže toužíte zhubnout jen kvůli neomaleným poznámkám svého okolí, výsledkem bude téměř jistě jen ještě větší frustrace a nulové sebevědomí.Hubnout byste měli zásadně jen kvůli sobě samým.
Myšlenka č. 4: "Hubnout v zimě je k ničemu. Počkám s hubnutím do plavek."
  • Odborníci doporučují, aby lidé nezačínali hubnout až v době, kdy se blíží doba dovolených a prázdnin, protože jsou pak v mnohem větším stresu a hubnutí se většinou nezdaří tak, jak si dotyčný představoval. Mnohem výhodnější je představovat si sama sebe v plavkách v průběhu celého roku a hubnout průběžně.
Myšlenka č. 5: "Tloušťku máme v rodině, tak stejně nezhubnu."
  • Genetika sice determinuje rozložení tuku v těle, ale za svůj váhový průměr a hlavně fyzickou kondici si odpovídá každý sám.Výzkumy dokazují, že lidé, kteří jsou silnější, ale mají dobrou fyzickou kondici, žijí déle než lidé, kteří mají sice normální váhu, ale nejsou tělesně fit.
Myšlenka č. 6: "Po vyčerpávajícím cvičení si mohu dopřát dvojitý cheeseburger."
  • Naprostá většina lidí nadhodnocuje množství kalorií, které v průběhu dne i při cvičení spálí. Aby žena, která má 63 kilo, spálila dvojitý cheeseburger, musela by běžet rychlostí 8km/h víc něž 60 minut. Přestaňte se odměňovat jídlem. Po namáhavém cvičení si raději slibte relaxační pěnovou koupel nebo klidnou hodinu s oblíbenou knihou.
Myšlenka č. 7: "Odpolední únavu zaženu něčím sladkým."
  • Cukroví a ostatní sladkosti mají jen velmi malou výživovou hodnotu a destabilizují krevní cukr. Výsledkem toho bude jen o to větší únava a chuť na sladké, která se po chvíli dostaví. Abyste zažehnali chuť na sladké, která se odpoledne často dostavuje, dejte si minisvačinku přibližně půl hodiny předtím, než vás obvykle přepadne záchvat hladu. Pokud se najíte dřív, než se budete cítit úplně bez energie a vyhladovělí, lépe odoláte chuti na sladké a budete si moci dát jídlo, které vás udrží syté až do večeře.


dnes

7. března 2010 v 9:49 | Payn |  můj♠deníček♠
Probrala jsem spřátelené blogy.... je leší mít jen pár věrných přátel :-)


PLESOVÉ LÍČENÍ

7. března 2010 v 9:18 | Payn |  líčení♥♥ NOVÉ

Plesové líčení


<!--<![CDATA[ /* (c)AdOcean 2003-2007 */ /* SLAVE: imp_cz.Michal _viga.D_ma.cz.Kosmetika.Square 250 */ if(typeof adoceanimpczkmogqxetts=='function') adoceanimpczkmogqxetts(); //]]>-->

Zimní sezóna je plná plesů a společenských událostí, na kterých jde hodně o skvělý vzhled a okouzlení ostatních. Sázkou na jistotu je klasická francouzská elegance, kterou po desetiletí nejlépe reprezentují dvě slavná jména.

Snová blondýna

Jemné odstíny fialek protkané delikátním třpytem dokonale podtrhují něžný půvab blondýnek. Zimní kolekce líčidel Dior se perfektně hodí právě na nejrůznější společenské události. Tvůrce kolekce slavný Tyen směřuje veškerou pozornost na oči a halí je do světle fialové a stříbrné. Pro maximální efekt rámuje pohled temně purpurovou oční linkou. Rty v něžné růžové či fialkové dotvářejí celkový vzhled jemné elegantní víly.

Kdybyste si měla pořídit jen jedinou věc z této kolekce, rozhodně sáhněte po laku na nehty č. 782 Silver Purple. Jedná se o zcela ojedinělý odstín metalické fialové se stříbrnými odlesky. Tento produkt se stal okamžitě hitem mezi slavnými kráskami a předními vizážisty a v zahraničí se dlouho na pultech obchodů neohřál. A protože vše třpytivé, kovové a nápadné se právě nosí, volba je naprosto jasná.

Pohádková bruneta
Výrazné až extravagantní barvy inspirované pestrým peřím exotických ptáků nechají úžasné vyniknout smyslnosti tajemných brunetek. Image osudové ženy definují zimní trendy značky Chanel. Tvůrce kolekce Peter Philips našel v osobních věcech Coco Chanel zlatou klícku zdobenou tyrkysem a ptáčky se smaragdovými oči a bílými perlami. A právě krása této starožitnosti se plně odráží v kolekci luxusních líčidel v rafinovaných texturách. Zářivé tóny tyrkysu, korálu, mědi a slunečně žluté společně utváření extravagantní a přitom velmi elegantní image oči, přidá-li se k tomu sladce růžová, výsledek uchvátí nejen na plese.Skvělou investicí pro tuto sezónu je paletka čtyř očních stínů s poetickým názvem Bird of Paradise (Rajský ptáček) obsahující originální mix výrazných barev, které snadno uplatníte i během jara a léta. Jemná modrá se decentně třpytí, měděná odráží rez, světle žlutá prosvětluje stejně jako sluneční paprsky a khaki zelená sjednocuje všechny předchozí tóny dohromady.

znovu

7. března 2010 v 9:11 | Payn |  můj♠deníček♠
ahoj holčiny....jsem tu, ale nevím jestli mám začít znovu hubnout...vážím asi 55kg a připadám si tlustá, bude léto,sice za dlouho, jenže, zase do toho spadnout? nu budu se hlídat to jo...a co vy? jak se máte? taky vám přez zimu narostlo takový panděro? :-)


Victoria’s Secret plavky 2008. Jak bude vypadat léto podle Victoria Secret? (www.luxurymag.cz)